Home » Şou biznes və Mədəniyyət, Türkiye Medyasından Haberler (Özel), Ümumi » Şov dünyasının en güçlü isimlerinin sıralandığı listede Jennifer Lopez zirvede

Şov dünyasının en güçlü isimlerinin sıralandığı listede Jennifer Lopez zirvede

Forbes’un şov dünyasının en güçlü isimlerini sıraladığı listede Lady Gaga zirveden 5’inci sıraya gerilerken, yerini Jennifer Lopez’e bıraktı. AgahMedia.Com portalının Star Gazete’ye istinaden haberine göre, Forbes dergisinin, şov dünyasının zirvedeki isimlerini listelediği geleneksel sıralamasında ipi göğüsleyen isim, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez oldu.
2011 yılında albüm ve konser gelirlerinden 52 milyon dolar elde eden Lopez, aynı zamanda “American Idol” adlı yetenek yarışmasının jüri üyesi olup, sosyal medyanın gücünü de arkasına alarak zirvenin sahibi oldu.
Geçtiğimiz yılın birincisi Lady Gaga ise bu yıl 5’inci sıraya geriledi.
Forbes’un ünlüler listesinin gediklilerinden talk show yıldızı ve oyuncu Oprah Winfrey, kendi kurduğu televizyon kanalından 165 milyon dolar elde ederek Lopez’in ardından 2’inci sırada zirveye ortak oldu.
Çocuk şarkıcılar ekolünün yıldız ismi Justin Bieber, 50 milyon dolarlık geliriyle 3’üncü sıradaki yerini alırken, şarkıcı Rihanna 53 milyon dolarlık kazancıyla 4’üncü basamağa yerleşti. Yıldızı söndü denilen bir dönemde küllerinden yeniden doğan Britney Spears da 6’ıncı sıraya yerleşmeyi başararak listenin en önemli süprizlerinden birine imza attı.

Bu kontentin portalımızda yayınladığı tarix :

Ucuz təyyarə biletləri və sərfəli otellər burda... ⇒

Sərfəli qiymətlərə satılıq evlər, torpaqlar və obyektlər ... ⇒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*