Home » Türkiye Medyasından Haberler (Özel), Ümumi » Bursaspor Yöneticisi: Türkiye’nin Arsenal’i olacağız

Bursaspor Yöneticisi: Türkiye’nin Arsenal’i olacağız

Kaynak: NTV Spor

Bursaspor Yöneticisi Selçuk Eren, Bursaspor’un Türkiye’nin Arsenal’i olacağını iddia etti.Bursasporlu Yönetici Selçuk Eren, sosyal paylaşım sitesi twitter’dan Türkiye’nin Arsenal’i olacaklarını belirtti.Selçuk Eren, bu sezon kadrolarını gençleştirdiklerini ve bundan sonra transfer politakalarının bu şekilde olacağını söyledi.
Eren ayrıca, “Yeni transfer İbrahim Tetteh Bangura’nın babasının belinden rahatsızlığı var ve Sierra Leone’de tedavisinin yapılamamış ve yönetim olarak tedavisini Bursa’da yaptırma kararı aldık” dedi.
Selçuk Eren, “Altyapımız Türkiye’nin en iyisi. Altyapıdan yetişen Sercan Yıldırım, İsmail Haktan, Volkan Şen ve Serdar Aziz zaten kendilerini ispatladılar. Gelecek sezonlara da Okan Deniz, Emre Pehlivan, İlhan Depe, Tahacan Velioğlu, Aykut Turan gibi gençlerimiz damga vuracak” diye konuştu.
Eren, “İngiltere’de Arsenal nasıl genç oyunculara yatırım yapıyorsa, bizde Türkiye’de aynı sistemi oturtacağız ve Türkiye’nin Arsenal’i olacağız” dedi.
Selçuk Eren, “Teknik kadromuza ve futbolcularımıza güvencimiz tam, bu sezon şampiyon alacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu kontentin portalımızda yayınladığı tarix :

Ucuz təyyarə biletləri və sərfəli otellər burda... ⇒

Sərfəli qiymətlərə satılıq evlər, torpaqlar və obyektlər ... ⇒

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*