Home » İslam, Türkiye Medyasından Haberler (Özel), Ümumi » Arnoud van Doorn İslam’a karşı düşmanlık beslediği için vicdan azabı çektiğini ifade etdi


Ucuz təyyarə biletləri və sərfəli otellər burada …

Arnoud van Doorn İslam’a karşı düşmanlık beslediği için vicdan azabı çektiğini ifade etdi

AgahMedia.Com_Sitesinin_Resim_Albomundan_Arnoud_van_Doorn

İslam karşıtlığıyla tepki çeken ‘Fitne’ adlı filmin yapımcılarından Arnoud van Doorn, Müslümanlığa geçiş yaptıktan sonra hacca gitmiş ve kısa bir süre önce ülkesine dönmüş. Hollanda’da aşırı sağcı ve İslam düşmanı Özgürlük Partisi’nin eski yöneticilerinden olan Doorn, hacdan döndükten sonra duygularını paylaştı. AgahMedia.Com portalının “Zaman” gazetesine istinaden haberine gore, bir zamanlar İslam’a karşı düşmanlık beslediği için vicdan azabı çektiğine işaret eden Doorn, “Böyle bir yapımda yer aldığım için pişmanım. Günahlarımın af olması için kutsal topraklara gittim. Umarım Allah beni bağışlar ve tövbemi kabul eder.” ifadelerini kullandı. Hac ibadetini yerine getirirken huzur bulduğuna işaret eden Doorn, hayatının en güzel günlerini Mekke ve Medine’de geçirdiğini dile getirdi.
Yaklaşık bir yıl önce Müslüman olan Doorn, Twitter’da “hayata yeni bir başlangıç yaptığını” söyleyerek, kelime-i şehadet getirmişti.

Sizin paylaşım ve yorumlarınız (şərhləriniz) AgahMedia.Com portalı için önemlidir!...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*